Belső béke.
Észre vetted már, hogy folyamatosan csak reagálsz az életre? Éhes vagy? Eszel. Valaki felidegesít, visszaszólsz, veszekszel. Valami nem sikerül! Toporzékolsz, és ideges leszel. Mi lenne , ha egy picit másik nézőpontból tekintenél ezekre a dolgokra?! Figyeld meg, hol vagy ezek mögött Te? Amikor történik a cselekedet az vajon Te vagy? Vagy csak a reakciód?…